Květen 2018

Terapeutka

30. května 2018 v 15:16
Právě sedím u terapeutky na zahradě a přemýšlím.Ona my chce vážně pomoc vždyť ona si to taky prožila a ví jaké to je. Ona je jediná která o mě ví skoro všechno.Neznam ji,ale věřím ji.Sestra mi donesla koláč prvně jo nechci protože vím že ho nebudu moc vyzvracet nakonec si ho vezmu a hlavou mi probíhají slova terapeutky ,,chci ti pomoc'' snědla jsem ho ale zvracet nejdu chci být zase zdravá.

Můj den

30. května 2018 v 12:53
Vstanu v 5:40 i když mám budík nastavený až na 6:00,ale nemůžu spát.Pomalu vstanu z postele jelikož se mi dělá špatně a motá se mi hlava.
Jdu do kuchyně a nikdo tady není což je pro mě dobře aspoň mě neuvid jíst je to pro mě ponižující. Obvykle si davam pouze jogurt ale nemůžu se zastavit a pořád jim když v tom přijde matka a já už jim asi 7 vafli. Oznámí mi že zamkne záchod a v tu chvíli přijde panika.Snědla jsem toho až moc na to abych nešla zvracet musím se někde vyzvracet ale nevím kde. Jdu do pokoje a myslím si že se vyzvracim tam do pytlíku naneštěstí je tam sestra.Tak musím jít aspoň dřív do školy abych to mohla vyzvracet tam.Prijdu do školy a vyzvracim se a dalších 6-8 hodin hladovým protože nechci jíst před lidma.Jdu se domů naobědvat a mám hlad dám si normální porci a vyzvracim ji a půl hodiny později se přejím a zvracim o další půl hodiny zase a tak to pokračuje až do příchodu rodičů.Už je večer a mám jít večeřet....zamčou záchod.Dam si něco na večeři a říkám že jse jdu projít ven. S sebou si beru pytlík a v lese do něj zvracim.Dojdu domů a jsem naprosto vyčerpaná a všechno mě bolí usinak okolo pulnoci a doufám že budu v pohodě.
Takže tohle je ukázka mého dne😖

Oblíbené zdravé recepty

29. května 2018 v 17:45 Recepty
Jen tak na začátek moje nejoblíbenější jídlo je jogurt.Smějící se


V poslední době jsem si neuvěřitelně oblíbila Ovesné lívance (recept od My Cooking Diary) a když jsem je udělala a zalila je jogurtem tak nejenže vypadaly naprosto skvěle ale ještě líp chutnali.

6-8 lívanců, 20 minut

Na lívance:

150 ml mléka
50 g rozemletých ovesných vloček
50 g celozrnné mouky
1 lžíce hořkého kakaa
1 lžíce medu
1 vejce

Na náplň:

Bílý jogurt
Med

Ovoce a ořechy podle chuti

Já mám doma ''palačinkovač'' takže jsem nepotřebovala olej,ale ti co mají pánvičku bude potřeba ještě olivový,nebo kokosový olej.


Všechny ingredience na lívance jsem smíchala v míse. Směs by měla být poměrně hustá, ale přesto trochu tekutá (kdybyste měli směs moc hustou, přidejte mlíko, kdyby byla moc řídká, přidejte trošku mouky nebo rozemletých vloček). Dále jsem směs dala postupně na palačinkovač (pánev s olejem). Doporučuju dělat rovnoměrný lívance otáčet až budou trochu hnědnout okraje.

Doktorka

28. května 2018 v 16:41 | erika
Takže za pár hodin se chystám za doktorkou (specialistka na ppp) a docela se bojím má se tam rozhodnout jak na tom jsem a jesli můžu jet do skotska.Tak mi držte palce ať mi to dobře dopadneKřičící.
Výsledek obrázku pro bulimia you are more than these disorder

Můj život

28. května 2018 v 6:38 Můj život
Už nevím co dál je mi špatně všechno mě bolí a už to chci ukoncit.Bojim se co se stane.Bojím se že na váze bude opět větší číslo.....je tam jsem naštvaná mlátím do vahy a kolem sebe,zároveň jsem ale šťastná protože teď se za větší číslo budu mučit hladem,nebo zvracet jak magor. Je mi smutno,ale přetvařují se že jsem veselá,ale uvnitř umírám.
Snažím se pomáhat ostatním tak proč nikdo nepomůže mě proč se mě nikdo nezeptá jak se doopravdy cítím.Děsí mě to že tuhle nemoc musím zvlazvlád sama. Nejradši bych jela do nemo na hospitalizaci,ale rodiče si myslí že je to k ničemu a že mi spíš pomůže tydentý pobyt v lázních za nehorázný peníze.Nevím co teď chci se vůbec uzdravit.

Jak se to všechno stalo

26. května 2018 v 8:56 | erika |  Můj život
Celý můj život jsem slýchala od cšech že jsem až moc tlustá což nikdy nebyla pravda akorát jsem byla o trochu větší než ostatní,ale mě to nevadilo byla jsem aktivní dítě ráda jsem sportovala a milovala jídlo.
Na druhém stupni narážky na moji postavu zesílily a já jsem si začala všímat toho že nejsem jako ostatní holky.Nebyla jsem drobná a štíhlá.Byla jsem pořád nešťastná.A tak jsem si řekla že přestanu jíst.Jenže já jídlo milovala takže jsem dopoledne nejedla a odpoledne jsem mívala záchvaty přejídání (bez zvracení).A pořád jsem přibírala až jsem se dostala na lehkou nadváhu.
(v červnu)
Potom přišel zvrat.Šla jsem na plánovanou operaci nohy po které jsem neměla na nic chuť.To byla moje šance začít jíst zdravě tak jsem toho využila.Vydrželo mi to asi měsíc.Potom jsem začala schovávat jídlo a přestala jíst.Nikdy jsem se naštěstí nedostala na podváhu.V tu dobu jsem byla s tátou u moře a skoro nic jsem nejedla jenom jsem si občas dala jablko nebo zeleninu.K moři potom přijela matka a dovezla sušenky.Měla jsem hlad a tak jsem si řekla že 1 sušenka mě nezabije....z jedné sušenky se stalo celé balení.V tu chvíli jsem nevěděla co mám dělat byla jsem vyděšená že jsem to celý sežrala.Tak mě od anorexie ''zachránila'' bulime.A já byla opět na dně.
Bulimie je už se mnou rok.Teprve před půl rokem se moje nemoc diagnistikovala a teprve nedávno jsem začala na sobě pozorovat nežádoucí příznaky.Chci už změnu chci žít jako předtím chci být ta holka plná života,která dokázala všechny rozesmát chci se opět věnovat herectví a divadlu které miluju Chci být zase šťastná.

Bulimie

25. května 2018 v 15:47 | erika |  Bulimie
Ahoj jsem Erika jsem začínající blogerka a taky se snažím vyléčit z mentální bulimie.
Chtěla bych,aby tento blog sloužil jako můj deník a pokud bych aspoň jednoho člověka odehnala od bulimie a anorexie tak bych byla moc rádaSmějící se.