sestra

26. června 2018 v 9:50 | erika |  Můj život
Asi pro nikoho není příjemné když mu nadává sourozenec,ale to je většinou normální se občas pohádat.
Teď se zkuste vžít do situace zničené bulimičky,ketrá celý život poslouhala jak není dost dobrá,sebepoškozuje se má za sebou pár pokusů a sebevraždu a chce se vyléčit......Jenže to by nebyla moje sestra kdyby to celý nedosrala a jak??
Jednosuše měla špatnou náladu tak proč se nevybýt na člověku který neřekne nic na obranu. A teď k tomu co mi řekla.
''jsi s tím svým zvracením tak nechutná drž se odemě dál aji to svoje poblitý oblečení a věci a hlavně se mě nedotýkej (k tomu to podkládá imitováním zvracení a neustále opakující slovo FUJ).''Klidně se problij až k smrti mě je to jedno a jsi tak sobecká že si tu bulimii zasloužíš,,. A co jsem začala dělat já?? nic.......Jenom jsem tam seděla a přemýšlela nad těmi slovy co se mi vryla do paměti zatímco jsem měla oči plné slz,ale nemohla jsem brečet ne před ní ještě by se mi vysmála.Jdu do pokoje..lehnu si a potichu brečím. Jsem opravdu tak sobecká?. Jsem opravdu tak nechtná?? ano to jsem v tu chvíli opravdu jsem celý polštář je mokrý od slz a soplů,které mi vytekli z nosu,ale já s tím nic nedělá jenom tam ležím v tom hnusu protože jsem tak hrozná že jsi ani nezasloužím ten blbej kapesník.Všichni usli teď přišla moje šance pomalu vztávám a beru nějaké prášky nevím co to je zač jsou toho 3 paletky...všechny je spolikám a jdu si pro nějaký alkohol aby to začalo reagovat.2x si počádně loknu když v tom uslyším že někdo jde do kuchyně tak flašku rychle zavřu a jdu si lehnout a doufám že už se ráno neprobudím což mi bohužel nevyjde.Asi byly prážky moc slabé,nebo málo alkoholu?? Nevím a neustále přemýšlím jak se zabít jak už to ukončit a to jenom kvůli 2 dnům plných nenávisti a zlých slov.......Nechápu jak se může pořád usmívat a žít svůj život plný energie zatímco mi řekla tahle slova......zatímco mi selhávají důsledkem bulimie ledviny...........zatímco pomalu umírám.

Nevím jestli tohle čteš,ale pokud jo tak dělej jak uznáš za vhodné tosamé budu dělat já.Chtěla jsem napsat někomu z tvých kamarádů,nebo komukoliv koho znáš co jsi udělala,aby pochopili co jsi za člověk....ale neudělám to protože nejsem jako ty.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama